KONST / Litografier / Färglitografi 12872205

nr 1287 2205

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 152/375. Motivet: 46,5x57cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 november 2019
kl 19:49:06

7/11 10:53:37 1      100 kr
8/11 17:35:22 2      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm